top of page

O NAS

Nas

Firma eucrea KONTAKTE Sp. z o. o. powstała w 2008 roku w Lubinie (Polska). Lubin położony jest 120 km od granicy niemieckiej i dlatego jesteśmy idealnym partnerem, aby połączyć zalety naszej polskiej lokalizacji z niemiecką świadomością jakości.

 

Oprócz produkcji wysokiej jakości kołków stykowych włącznie z powlekaniem powierzchni, oferujemy Państwu ręczny i półautomatyczny montaż podzespołów w pełnym serwisie, wesprzemy Cię w outsourcingu Twoich procesów produkcyjnych.

Nasza firma oferuje Usługi EMS z jednego źródła — od zakupu materiałów po montaż terminali, pakowanie i transport. 

Jako firma rodzinna cenimy sobie rzetelną i pełną zaufania współpracę.
Około 30 zaangażowanych pracowników zapewnia stałą jakość i terminowość realizacji zamówień. Jako dynamiczny zespół cechuje nas przede wszystkim elastyczność i szybkość.

Dostarczamy nasze produkty dla przemysłu elektrycznego, elektroniki samochodowej, telekomunikacji, ochrony odgromowej, techniki pomiarowej i analitycznej oraz przemysłu lotniczego.
 

Portrait_edited.png

Evelin Eidner – Prezes Zarządu eucrea Kontakte

FILOZOFIA I KULTURA

Bo miłość tkwi w Szczegółach.

Jakość i dotrzymywanie terminów dostaw są dla nas oczywistością.
Stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta i
wierzymy, że to małe szczegóły sprawiają, że produkt i usługi są wyjątkowe. To jest filozofia, która nami kieruje. Chodzi o przekonanie naszych klientów poprzez staranność, precyzję i rzetelną komunikację. 

 

bottom of page